הרשמה לניוזלטר מקצועי חינם
שם:
דואר אלקטרוני:
 
תכנון וניהול פרוייקטים
 

רשגד ניהול פרויקטים – בניהולו של אינג' עזרא עקירב

חברת רשגד ניהול פרויקטים הוקמה בשל הביקוש הרב בנושא זה, ובכדי לתת מענה לצורך ניהול שלבים שונים בפרויקטים, תוך כדי ראיה כללית, ניווט בין אנשי מקצוע שונים, וניהול רווחיות של פרוייקט, ביצוע הפרוייקט, לוח זמנים, והוצאתו לפועל.החברה שמה לה למטרה להקנות מערך ניהולי כולל המלווה את הפרוייקט מתחילתו ועד סופו, החל מאיתור קרקעות, זיהוי ביקוש, הכנת פרוגרמה, התאמת הפרוייקט לדרישת הלקוח, ניתוח כלכלי ורווחיות, משא ומתן עם הספקים השונים, קבלנים, מהנדסים, אדריכלים, הוצאת הפרוייקט לפועל וניווט כל הגורמים, חוזים ומכרזים, ליווי שותף ופיקוח בשטח.אנו הוקמנו בשל הצורך ההולך וגובר בניווט וניהול המערך הכולל של כל המלווים בפרוייקט, תוך עמידה בלוח זמנים המגובש מראש ועמידה בתקציב וניהולו. בכל פרוייקט זה או אחר ישנו אדריכל, קבלן, מהנדס בניין, מהנדסים שונים, ולעיתים רבות קשה לנווט בין הדרישות של כולם. בכדי שפרוייקט יצליח חשוב שכל בורג ידע את מיקומו במכונה המשומנת, חשוב שמישהו יפקח שכל התוכניות, דוחות, עבודה מבוצעים עפ"י לוחות זמנים, ולשביעות רצון, וכי הם תואמים זה לזה.  חשוב לתת מענה במקרה של חילוקי דעות, ולדאוג לתקציב מנוהל כראוי.אנו נדאג לכל אלו, ולא די בכך, ניסיוננו הרב והיכולת הניהולית שלנו מאפשרת לנו להוציא מכל ספק את המקסימום, וכן, ניתן לעבור את "מסכת עינויי" הבניה בצורה נעימה, תוך כדי שמירה על איכות הפרויקט ומימושו באופן היעיל והזול ביותר. יש לנו ראיה כוללת, ויש לנו את היכולת לאתר בעיות ולתת פתרונות יצירתיים.
 
חברת רשגד ניהול פרויקטים מנוהלת ע"י אינג' עזרא עקירב.
על הקורות חיים של עזרא עקירב לחץ כאן:
 
 

פרויקטים

עמותת "עידן 85"

מיקום: אילת, שכונה א' 60 יחידות קוטג'ים ביחדיות טוריות מחולקות לשני גושים של 30 יחידות כל גוש. שטח קרקע כללי 18,500 מ"ר, שטח בנוי של כ-9,500 מ"ר. יזום הפרוייקט היה בתאום עם פרוייקט שיקום שכונות ומשרד השיכון, מחוז דרום (אגף התכנון). הפרוויקט שווק לתושבי אילת במסגרת פרוייקט שיקום ושינוי דומוגרפי של אוכלוסיית הסביבה.

עמותת אדום

מיקום: אילת, מערב 7. עמותה שאוכלוסיית היעד שלה אנשי צבא וסגל משרד החינוך. בהמשך שווקה לשאר תושבי העיר. 87 יחידות בקוטג'ים דו משפחתיים יחידות טוריות ב – 5 דגמים. שטח קרקע כללי כ – 27000 מ"ר, שטח מבונה 14,000 מ"ר. יזום הפרוייקט היה בשיתוף עם הצבא, משרד הביטחון ומשרד החינוך. הקצאת הקרקע היתה ללא מכרז. תחילת ביצוע 1989, איכלוס העמותה 1995. המשרד יזם, ניהל את ההקמה ופיקח על מכלול העבודה שכללה התקשרויות עם הרשויות, מתכננים, קבלת היתרים וכד' כמו כן ביצוע העבודות שכללו עבודות עפר, תשתיות על, תשתיות מפורטות, הקמת 87 יחידות (בנית בתי עץ), חיבור לתשתיות, הקמת גן ציבורי, מקלטים (חלקם דו תכליתיים) ואכלוס השכונה (לרבות קבלת טופס 4). היקף כספי כ – 16 מיליון דולר.                                                                                                                                                                                     
עמותת צעירי אילת

מיקום: אילת, מערב 7. עמותה שאוכלוסיית היעד – תושבי אילת. 90 יח' דו משפחתיות ב – 3 דגמים. שטח קרקע כללי – 34,000 מ"ר. שטח מבונה 16,200 מ"ר. הקצאת הקרקע היתה ללא מכרז לעמותות. תחילת ביצוע 1990. איכלוס השכונה ב – 1994. יזום ופיקוח על הקמת השכונה למעט יחידות דיור. היקף כספי כ – 18 מיליון דולר.

עמותת עובדי המלונות

מיקום: (עמותת ישרוטל) אילת, מערב 7. עמותה שאוכלוסית היעד הם עובדי המלונות. 132 יחידות דיור דו משפחתיות ב – 5 דגמים. שטח קרקע כללי 38,200 מ"ר. שטח מבונה 20,400 מ"ר. הקצאת הקרקע היתה ללא מכרז לעמותות. תחילת ביצוע אפריל 1990. יזום וניהול השלבים הראשונים של העמותה ברמה האדמיניסטרטיבית והטכנית שכללו התקשרות חוזית עם הרשויות (מנהל מקרקעי ישראל, עירייה) התקשרויות עם מתכננים, ניהול ותאום התכנון.

וילות

פיקוח ותכנון הקמתם של 78 יחידות חד משפחתיות באילת בשכונות "גנים א'", "גנים ב'" ושכונת "אבני חן". שטחי יחידות הדיור היו בגודל ממוצא של 220-230 מ"ר ליחידה על קרקע בשטח של כ – 500 מ"ר. העבודה כללה תוכניות הגשה, תוכניות עבודה ופיקוח על הקמת השלד. ל – 18 יחידות בוצע פיקוח צמוד עד גמר המבנים. מזמיני העבודה הם אנשים פרטיים. שטח כולל של התכנון כ – 17000 מ"ר בהיקף כספי כולל של 7.5 מיליון דולר.

האגודה לתרבות הדיור

במשך 3 שנים תוכננו ובצעו שיפוצים לכ- 60 ביניינים בהיקף כספי ממוצע של כ – 150,000 ₪ למבנה. העבודה כללת תכנון מעטפת הבניין (בשיתוף האגודה לתרבות הדיור ודיירי המבנה), הכנה, הפצת מכרזים, קליטה ועיבוד נתונים, מו"מ וחוזים עם קבלנים, פיקוח על ביצוע העבודות לרבות אישורי חשבונות מסירה. היקף כספי כולל של העבודות כ – 3 מיליון דולר. מזמיני העבודה היו ועדי בתים דרך האגודה לתרבות הדיור ובמימון האגודה והדיירים (בהלוואות נוחות של הרשות המקומית).


תוספות למבנים

פיקוח ותכנון הרחבת 286 יחידות מגורים שכללו תוספות בניה למבנים טרומיים, מבנים טוריים בתי פטיו וקומותיים. מזמיני העבודה היו אנשים פרטיים.
 
 
 


הסוכנות היהודית

"ישוב מעלה שחרות" – מזמין העבודה – הסוכנות היהודית. "תכנון תשתיות על" הכוללות מערכות חשמל, מים, ביוב, תאורה ופיתוח לישוב "מעלה שחרות". כמו כן תוכננו לישוב הקמת 14 מבנים חדשים.

דיור מוגן לקשיש

מזמין הפרוייקט – משרד הבינוי והשיכון מחוז דרום. ניהול ביצוע העבודה עבור חברת "תבור גלבוע" החל ממילוי המכרז וזכייה במכרז הפומבי. השטח מבונה כ – 9,000 מ"ר וכולל 103 יחידות דיור. העבודה בוצעה בחוזה פאושלי. ביצוע העבודה כלל הקמת המבנה לרבות מערכות מתח נמוך המתאימות לקשישים, בקרת מבנה, קריאות מצוקה, מערכות גיבוי וכד'. בנוסף המשרד ניהל הקמת חדר טרנספורמציה שנמסר לחברת החשמל. כמו כן באחריות המשרד היה גם הפיתוח הכולל הצמוד למבנה. היקף הפרוייקט כ – 8.5 מיליון דולר.

מכללת לתיירות

מזמין הפרוייקט – הסוכנות היהודית (בשיתוף עיריית אילת, משרד העבודה ומשרד התיירות). ניהול הביצוע עבור חברת "תבור-גלבוע" החל ממילוי המכרז לרבות זכיה במכרז הפומבי. השטח המבונה כ – 4,000 מ"ר ועוד כ – 150 מ"ר חדר טרנספורמציה עבור חברת החשמל. ביצוע העבודה כלל הקמת מבנה חדש אשר משמש כביה"ס למלונאות. הקמת המבנה כללה את הבניה עצמה, מערכות מורכבות לביה"ס, מטבחים משוכללים על ציודם, יחידות מיזוג, כיתות לימוד ומערכות שונות. היקף הפרוייקט כ – 3.5 מיליון דולר.


מלון גרנד פלאז'ה

מזמין העבודה "מלונות גני שולמית" (בצלאל מזרחי). העבודה בוצעה בניהול המשרד ע"י ת.ג. אילת בע"מ. שטח כללי של המלון 18,000 מ"ר. העבודה כללה את בנית שלד המלון. זמן ביצוע העבודה 10 חודשים. היקף כספי כולל של העובדה כ – 4 מיליון דולר.

מגדלי צוקי השמש

ניהול בנית שלושה מגדלי מגורים עבור חברת תבור גלבוע, ע"י חברת ת.ג. אילת בע"מ. השטח הכולל של שלושת המגדלים כ – 26,000 מ"ר. ניהול הביצוע של עבודות הגמר למגדל הראשון וניהול ההקמה של המגדל השני. היקף כולל של עבודה כ – 5 מיליון דולר.
אגודת מצפה נוף

מזמין העבודה חברה "פולרנד"  ניהול ביצוע העבודה עבור חברת ת.פ.א אילת, שזכתה במכרז. העבודה כללה את העבודות השלד בלבד בהקמת 60 יחידות טוריות חניון ובריכת שחיה בשטח כולל של 6,000 מ"ר. היקף כולל של העבודה כ – 3.3 מיליון דולר.

מלון ספורט ומלון המלך שלמה - אילת

השתתפות הצוות הפיקוח של הקמת בתי המלון עבור חברת "ניצן ענבר".  את הפרויקטים ניהלה חברת "ניתן ענבר". בכל אתר היה מנהל פרוייקט מטעם החברה. אינג' עזרא עקירב היה כפוף למנהל הפרוייקט ברמת הפיקוח.

מלון הריף – אילת

פיקוח על הקמת מלון "הריף" בחוף האלמוגים באילת עבור חברת "ניצן ענבר".מלון אדומית – אילת

פיקוח על הקמת מלון "אדומית" עבור חברת "ניצן ענבר". שטח מבונה כללי כ – 9,000 מ"ר. היקף כספי כ – 7 מיליון דולר.

צור קשר מהיר
* שם
* דוא"ל
* טלפון
הודעה
 

טלפון: 03-7647000 פקס: 03-7647001 דואר אלקטרוני:  office@rsgd.co.il                                           
כתובתינו: ד"ר אלי תבין 9 תל אביב 69629
                 ©כל הזכויות שמורות לחברת רשגד בע"מ                                                                    
099logo.png