הרשמה לניוזלטר מקצועי חינם
שם:
דואר אלקטרוני:
 
תוכנית בטיחות - Safebook

אז איך זה עובד?

  1. אנו מגיעים למקום ונותנים חוות דעת ראשונית מודדים ומצלמים. במידה ויש תוכניות מדויקות של המקום מאדריכל אנו יכולים להתחיל לעבוד, במידה ולא, לא קרה כלום, מודד מטעמנו מגיע למקום ומשרטט את המקום הנוכחי במדויק.
  2. במקביל (שלא יהיו הפתעות) אנו מגיעים לכיבוי אש ומשטרה ושומעים מה הדרישות שלהם. מבחינים האם הדרישות מקובלות ואמיתיות, לפי התקנים והניסיון שלנו.
  3. עורכים את ספר הבטיחות שלנו שאנחנו קוראים לו safebook. ספר הבטיחות מכיל תוכניות (שרטוטים מפות) של המקום, כולל כל אלמנטי הבטיחות שצריך, כל התיקונים שהמקום צריך לבצע בשביל לעמוד בדרישות כיבוי אש ומשטרה, בנוסף לתוכנית אתם מקבלים דוח כתוב ובו מפורט הכל בכתב. תוכלו להתייעץ ולשאול אותנו במידה ויש שאלות.
  4. עכשיו אתם נכנסים לפעולה, וצריכים להכין את המקום בדיוק לפי הדוח והתוכנית. במידת הצורך תוכלו לקבל מאיתנו קבלנים מומלצים, כגון חברות שמספקות ציוד כיבוי אש, חומרים מעכבי בערה וכו... נוכל להגיע למקום וליעץ ככל שידרש.
  5. כשהכל מוכן אנו מגיעים שוב לבדיקה והערות אחרונות.
  6. לבסוף קובעים ביקורת כיבוי אש במקום. אנחנו מלווים את הביקורת בשביל למקד את הרשויות בדרישות שהם קבעו, ובשביל לוודא שלא צצה דרישה נוספת, מסבירים את התהליך ומסבירים שהכל עומד בדרישות. אנו ממליצים בחום לא לעבור את הביקורת הזו לבד ללא יועץ הבטיחות.

זהו זה, הכל מוכן, נשאר לכם רק לפתוח את הדלתות לקהל המבלה.

לפרטים נוספים ניתן ליצור איתנו קשר ונשמח לעזור.

צור קשר מהיר
* שם
* דוא"ל
* טלפון
הודעה
 

טלפון: 03-7647000 פקס: 03-7647001 דואר אלקטרוני:  office@rsgd.co.il                                           
כתובתינו: ד"ר אלי תבין 9 תל אביב 69629
                 ©כל הזכויות שמורות לחברת רשגד בע"מ                                                                    
099logo.png