רישוי לאירוע


או קי, אז החלטתם לקיים אירוע, מתי בעצם צריך רישיון לאירוע?

הערה חשובה: בעיקרון כל מקרה לגופו וישנם מקרים יוצאי דופן, אנו ממליצים להתיעץ עם יועץ הבטיחות בנושא לפני שהחלטת על מקום האירוע.

  • אירוע תחת כיפת השמיים.
  • אירוע במקום שאין בו רישיון עסק.
  • אירוע במקום שאינו מיועד לאספה.
  • כאשר - לכבוד האירוע - משנים את יעודו של המקום, וכמות הנוכחים.

למה צריך אותנו?

בעקרון, את תהליך הרישוי כל אחד יכול לבצע, אתם יכולים לקחת מאיתנו את התוכניות ולפנות איתם לרשויות השונות. אולם, מפיקים רבים מוצאים בכך טרטור ומפח נפש מול אותם גורמי רשויות שמערימים עוד ועוד קשיים. אנו ממליצים לפנות אלינו גם בנוגע לרישוי, כחברה שמידי יום ויומו מטפלת ברישויים, מהנדס שלנו יגיע לערייה ויוכל לענות לשאלותיהם של פקידי העירייה וכן כיבוי אש ומשטרה.

אגרות

בשביל לפתוח תיק בעירייה לאירוע המוני צריך לשלם אגרה בסך 297 ש"ח לכל פריט רישוי. שימו לב מחיר האגרה יכול להשתנות. האגרה משולמת ע"י ההפקה בלבד. אנא התייעצו עם יועץ הבטיחות בנוגע למספר פריטי הרישוי שצריך לאירוע.

אנו ממליצים להתייעץ עם יועץ הבטיחות לפני כל אירוע ולתת לו את מלוא הפרטים הדרושים.

לפרטים נוספים אנא צרו עמנו קשר ונשמח לעזור.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.