תהליך הגשת תוכניות הבטיחות

תהליך הגשת תוכניות הבטיחות


דרישות הרשויות הלכו וגברו עם השנים עקב אסונות, ובעלי העסקים מצאו עצמם מנסים למלא עוד ועוד דרישה תוך הוצאת כספים גדולה ביותר, ולבסוף אף נשארו ללא רישוין ואישור כיבוי משטרה מתוסכלים וממורמרים. 

למה זה בעצם קורה ומדוע דרישות כיבוי אש ומשטרה גדולות ואף נראות לעיתים מוגזמות?

ראשית, חייבים לציין שאף גורם לא עושה בכוונה, ואף גורם לא שם מכשול בכדי שלא תוכלו לעמוד בדרישות, כל הדרישות הנעו באמת ממסקנות עקב כשלים ואסונות שקרו בעבר בארץ ובחו"ל. המטרה היא להגן על הציבור שמבקר באתרכם טבכך בעקיפים מגנים גם עליכם.

אז איך בעצם אנחנו יכולים בכל זאת לעמוד בכל הדרישות שלעיתים אף גוררות עלויות רציניות אחרי שכבר השקענו הון עתק במקום?

ברגע שיודעים מראש מהם הדרישות ומתכננים את המקום לפי הדרישות הכל הרבה יותר קל. מהנדס הבטיחות שלנו מגיע למקום ורואה בדיוק היכן הכשלים (אולי מדרגות ומעקות לא תקינות, בעיה ביציאות מילוט ורוחבם, דלתות בהלה וכו...) אילו אלמנטי בטיחות צריך להוסיף (שילוט, יציאות חירום, ספרינקלרים מטפים עוד....) וכמה.

ובדיוק כמו שמתכננים טיול לחו"ל, ככל שמתכננים הכל מראש יודעים מה העלויות, מתמקדים בדברים רלוונטים, עומדים לפי התקנים, הרבה יותר קל להתארגן. רק שבמקרה הזה ספונטניות והפתעות יכולות לעלות ביוקר.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.