תוכנית בטיחות – Safebook

תוכנית בטיחות - Safebook


אז איך זה עובד?

 1. אנו מגיעים למקום ונותנים חוות דעת ראשונית מודדים ומצלמים. במידה ויש תוכניות מדויקות של המקום מאדריכל אנו יכולים להתחיל לעבוד, במידה ולא, לא קרה כלום, מודד מטעמנו מגיע למקום ומשרטט את המקום הנוכחי במדויק.
 2. במקביל (שלא יהיו הפתעות) אנו מגיעים לכיבוי אש ומשטרה ושומעים מה הדרישות שלהם. מבחינים האם הדרישות מקובלות ואמיתיות, לפי התקנים והניסיון שלנו.
 3. עורכים את ספר הבטיחות שלנו שאנחנו קוראים לו safebook. ספר הבטיחות מכיל תוכניות (שרטוטים מפות) של המקום, כולל כל אלמנטי הבטיחות שצריך, כל התיקונים שהמקום צריך לבצע בשביל לעמוד בדרישות כיבוי אש ומשטרה, בנוסף לתוכנית אתם מקבלים דוח כתוב ובו מפורט הכל בכתב. תוכלו להתייעץ ולשאול אותנו במידה ויש שאלות.
 4. עכשיו אתם נכנסים לפעולה, וצריכים להכין את המקום בדיוק לפי הדוח והתוכנית. במידת הצורך תוכלו לקבל מאיתנו קבלנים מומלצים, כגון חברות שמספקות ציוד כיבוי אש, חומרים מעכבי בערה וכו... נוכל להגיע למקום וליעץ ככל שידרש.
 5. כשהכל מוכן אנו מגיעים שוב לבדיקה והערות אחרונות.
 6. לבסוף קובעים ביקורת כיבוי אש במקום. אנחנו מלווים את הביקורת בשביל למקד את הרשויות בדרישות שהם קבעו, ובשביל לוודא שלא צצה דרישה נוספת, מסבירים את התהליך ומסבירים שהכל עומד בדרישות. אנו ממליצים בחום לא לעבור את הביקורת הזו לבד ללא יועץ הבטיחות.
  1. זהו זה, הכל מוכן, נשאר לכם רק לפתוח את הדלתות לקהל המבלה.

   לפרטים נוספים ניתן ליצור איתנו קשר ונשמח לעזור.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.